گزارش از برترین بانوان کارآفرین(خانم فاطمه دانشور)

توسط مدیریت سامانه | بهمن ۳۰, ۱۳۹۵ | اخبار

خانم فاطمه دانشور در شروع گزارش گفتند: “مثل هميشه صحبت من جايگاه دخترانمان در خانواده و تربيت درست و بالا بردن اعتماد به نفس دختران در خانواده است، كه براي آينده آنها بسيار مهم است.”
خانم دانشور كه عضو شوراي شهر تهران و كار افرين موفق در جامعه هستند، خانواده را يكي از مهمترين و تاثيرگذارترين بخش های جامعه براي شغل و زندگي يك فرد معرفي كردند و گفتند در خانواده هاي ما جمله ي “دختر قشنگم و پسر زرنگم” معروف هست و اين خود يكي از مخرب ترين جمله ها براي يك فرزند دختر است.

چرا كه با اين حرف فرزند دختر خودمان را ضعيف جلوه مي دهيم و او را در زندگي به انزوا مي كشيم. والدین باید بدانند با فرزندانشان چگونه برخورد کنند، چه از لحاظ گفتاری، چه از لحاظ رفتاری و چه از جنبه مسئولیت گذاری. مثلا زمانی که می گوییم “پسرم مراقب خواهرت باش!” به دخترمان این پیام را می رسانیم که تو ضعیف هستی و نمی توانی از خودت مراقبت کنی.
ايشان ادامه دادند: براي اينكه فرزندان ما مدير و كارافرين باشند و يا كسب و كار موفقي داشته باشند در قدم اول بايد اعتماد به نفس بالايي داشته باشند و خودشان را باور کنند و نظم و برنامه ريزي دقيقي براي كار خود داشته باشند.
خانم دانشور به عنوان ثروتمندترين كارافرين عضو شوراي شهر تهران خواستند دانشگاه ها كارافريني و بازاريابي را به صورت واحدي از درس ها به دانشجویان آموزش دهند تا دانشجو ها بعد از فارغ التحصيلي بتوانند محصولات خود را در بازار واقعي عرضه كرده و كسب و كار داشته باشند.